سایت های مفید و دیدنی سایت های مفید و دیدنی

خانه پژوهش : پیپر چک (ارائه دهنده خدمات ضد سرقت ادبی و علمی)

سایت مکتب خونه (فیلم های آموزشی کلاس های درسی دانشگاه های معتبر کشور)

فهرست انجمنهای علمی ایران

فهرست ناشران ایرانی

سرویس دهنده وب لاگ های موضوعی

دانلود آزاد نرم افزار

دریافت رایگان پس زمینه و قالب پوستر در محیط پاورپوینت و سایر محیط ها 

پایگاه مرجع در خصوص فرهنگ و ادبیات کودکان

جستجو در مقالات دانشگاهی و کتب استادان دانشگاه فردوسی مشهد

رکوردها و رتبه های جهانی

رکوردهای جهانی گینس

 تجزیه و تحلیل رایگان مقالت انگلیسی از نظر نگارش و سرقت ادبی

جامعترین موتور جستجوی انتشارات علمی در جهان

برترین سایتهای علمی و آموزشی جهان

برترین سایتهای سرگرمی جهان

سایت وبگردی 20:30

 بانک پاورپوینت ایران

مرجع کلمات اختصاری

بانک سخنان بزرگان

متن، ترجمه و قرائت قرآن به زبانهای مختلف

مجموعه ای سایتهای سرگرمی

www. Stripgenerator. com

این سایت در زمینه برنامه های کارتونی فعالیت می کند و به کاربران امکان می دهد داستان های کارتونی دنباله دار خود را به سادگی و ظرف مدت کوتاهی تولید کنند. در این سایت شما می توانید شخصیت های داستان را به همراه اشیای موجود در فضا انتخاب کنید و پس از قراردادن آنها در کنار یکدیگر، داستان کارتونی دنباله دار را به سادگی تولید کنید.

www. LivePlasma. com

این سایت اینترنتی به کاربران کمک می کند بتوانند در جریان آخرین موسیقی ها، فیلم های سینمایی و... قرار بگیرند و بتوانند لیستی از فایل های صوتی و تصویری مورد علاقه خود را تهیه کنند. این سایت به شش بخش مجزا تقسیم می شود که کاربران در این بخش ها می توانند علایق و سلایق فرهنگی خود را دسته بندی کرده و از آنها لذت ببرند.

www. VirtualNES. com

این سایت اینترنتی در اصل یادآور خاطرات دوران کودکی است و نخستین نسل از بازی های رایانه ای را که با کنسول های ابتدایی عرضه می شدند به صورت آن لاین در اختیار کاربران می گذارد. در این سایت کاربران می توانند انواع بازی های رایانه ای ابتدایی و اولیه را در اختیار داشته باشند.

www. AnswerBag. com

سایت اینترنتی AnswerBag در اصل حاوی کلیه اطلاعات جالب برای کاربران است. در این سایت راجع به تمام موضوعات مورد نظر شما گفت وگو شده است. کاربر در این سایت می تواند سوالی را پیرامون هر یک از موضوعات مورد نظر خود مطرح و پاسخ دقیق مربوط به آن را دریافت کند. همچنین امکان جست وجو بین سوال و جواب دیگر کاربران نیز در این سایت فراهم شده است.

www. Slashdot. org

این سایت اینترنتی اخبار و مطالب جالبی را برای کاربران تازه کار منتشر می کند و تلاش آن بر این است که کاربر را ساعت ها در خود نگه دارد. در این سایت می توانید حجم وسیعی از اطلاعات جالب را مطالعه کنید و در مورد هر یک از آنها نظر بدهید.

  www. Fuzzwich. com

این سایت سرگرمی به شما امکان می دهد تصاویر انیمیشن مورد علاقه خود را به سادگی تولید کنید. برای این کار شما می توانید با انتخاب شخصیت مورد نظر خود، فضا را بر اساس سلیقه شخصی تغییر دهید و تغییرات مورد نظر را در شخصیت انتخاب شده و فضای پیرامون آن ایجاد کنید. پس از آنکه مراحل مختلف انیمیشن شما تکمیل شد، می توانید روی آن موسیقی بگذارید و نوشته های مورد نظر خود را به آن ضمیمه کنید. این سایت به شما امکان می دهد کدهای خود را برای ساخت این انیمیشن مخفی کنید تا شخص دیگری نتواند از آنها استفاده کند..

تعدادی سایت برای دانلود

سایت تخصصی نرم افزار http://www.p30site.com

آسان دانلود http://www.asandownload.com

ایران دانلود http://download.ir

سایت مرجع دانلود موبایل http://www.iranmy.net

دانلود دات کام http://www.danlod.com

مای کامپیوتر http://www.myp30.com

دانلود برای شما http://bindownload.com

سرزمین دانلود www.sarzamindownload.com